A matematika tagozaton 1971-2017 között érettségizett diákok

1971- 1972- 1973- 1974- 1975- 1976- 1977- 1978- 1979- 1980- 1981- 1982- 1983- 1984- 1985- 1986- 1987- 1988- 1989- 1990- 1991- 1992- 1993- 1994- 1995- 1996- 1997- 1998- 1999- 2000- 2001- 2002- 2003- 2004- 2005- 2006- 2007- 2009- 2010- 2011- 2012- 2013- 2014- 2015- 2016- 2017

1971

IV.A (Osztályfõnök: Knoll János)

Tabló...  

Bacskay Zoltán, Csallóközi Imre, Énekes László, Francia Ferenc, Friedler Ferenc, Galambos László, Haeffner Erika, Horváth Ervin, Imreh László, Kamarás Zoltán, Kőrösi Tibor, Kovács Éva, Kovács Ildikó, Lábody Sarolta, Lackó Piroska, László András, Maczkó Emília, Major Zsolt, Martoni Viktor, Mészáros László, Mészöly Gábor, Molnár Katalin, Nochta Júlianna, Raisz Attila, Rózsa Attila, Somlai Ágnes, Sümegi Imre, Tarr Tamás, Tóth Rózsa, Vörös Zsuzsanna

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Dr. Tomor Benedek, Knoll János
angol nyelv: Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007)
biológia (és egészségtan): Dr. Kölcsei Márton
ének: Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008)
fizika: Hegyi László
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kapor Károlyné
orosz nyelv: dr. Sallay Mária
rajz (vizuális kultúra): Horváth Géza (1921-1997)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba
történelem: Horváth Géza (1921-1997)

1972

IV.A (Osztályfõnök: dr. Kapor Károlyné Vajda Edit)

Tabló...  

Benkő János, Besnyő Zsuzsa, Egerszegi Éva, Englert Vendel, Farkas László, Fenyves Zoltán, Forró Sándor, Füzi Anna, Hebling Vilmos, Herth Gabriella, Horváth Miklós, Jámbor János, Kajári Gábor, Licsár Ágnes, Meskó Eszter, Molnár Miklós, Móricz Gyula, Nagy István, Oroszvári Erzsébet, Pressing Lajos, Rauscher Gábor, Réger Rezső, Selyem Gyula, Somogyi Béla, Szaló Klára, Sziklási András, Tarsó Béla, Ubrankovics Éva, Zalkai Béla

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Dr. Molnár Attila, Dr. Tomor Benedek, Takács József
angol nyelv: Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007)
biológia (és egészségtan): Dr. Kölcsei Márton, Kiszely Pál
ének: Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008)
fizika: Takács József
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Kiszely Pál, Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kapor Károlyné
orosz nyelv: László Józsefné
rajz (vizuális kultúra): Horváth Géza (1921-1997)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba
történelem: Dr. Kapor Károlyné
világnézetünk alapjai: László Józsefné

1973

IV.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Csepeli Szilvia Terézia, Édes János, Fazekas Péter László, Fekets Béla, Fórizs Erzsébet, Gál Zsuzsanna, Grószl Katalin, Jenei Ferenc, Károlyi Zsuzsanna, Koronczai Ágnes, Markovics Ottó, Marosvölgyi Kálmán, Martinidesz Katalin, Meinczinger Erzsébet, Óvári Győző, Preininger Gizella, Scher Ágota, Sinka Ibolya, Soós Márta, Szabó Balázs, Szabó Éva, Trombitás Krisztina, Varga Lilian, Vass Éva, Vörös Zoltán, Zachariás József, Zalavári István, Zámbó Zoltán

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Dr. Tomor Benedek, Hegyi László
angol nyelv: Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007)
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008)
fizika: Dr. Molnár Attila, Hegyi László
földrajz: Léja Etelka (1926 - 1977), Minyó János (1940 - 1981)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: dr. Sallay Mária
orosz nyelv: dr. Sallay Mária
rajz (vizuális kultúra): Horváth Géza (1921-1997)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: Lukács Zoltánné (1934-2012)

1974

IV.A (Osztályfõnök: László Józsefné)

Tabló...  

Barcza László, Bede Antal, Birher Ilona, Borsányi Antal, Erdélyi Gyöngyi, Hettmann Ferenc, Horváth Judit, Jobbágy Éva, Kardos Klára, Keller Péter, Király László, Kiss Attila, Koczka Tibor, Mizsei István, Molnár Ida, Muzs Lajos, Nagy Márta, Németh András, Pados István, Papp József, Perjés Rudolf, Poller Imre, Rieger Erzsébet, Simon Erzsébet, Soós László, Szolcsányi György, Wieder Ferenc, Zámbó Ágnes

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Békefi Zsuzsanna, Dr. Molnár Attila
angol nyelv: Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007), László Lilla
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: B. Rohonyi Katalin (1940-1987)
fizika: Dr. Molnár Attila
földrajz: Kiss Attila
kémia: Dr. Trócsányi Zénóné (1945-2016)
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kapor Károlyné
orosz nyelv: László Józsefné
rajz (vizuális kultúra): Horváth Géza (1921-1997)
testnevelés (és sport): Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008), Németh Csaba
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: László Józsefné

1975

IV.A (Osztályfõnök: Hegyi László)

Tabló...  

Agg Zoltán, Baranyi Antal, Bereczky Géza, Bíró Magdolna, Bóday Zsuzsanna, Farkas István, Fodor Imre, Forró Tibor, Fuják József, Horváth Péter, Jakab Ilona, Keszthelyi Tamás, Kosda Béla, Maácz Ágnes, Mándli Ilona, Markó Péter, Molnár Zoltán, Pfening Antal, Sabján Dénes, Süle Gábor, Szabó Klára, Szakács Erika, Szemmelveisz Zoltán, Takács László, Ther Antal, Varga Vince, Veinperl Ilona, Vető Béla, Vörös Katalin

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Hegyi László, Knoll János
angol nyelv: Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007)
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006), Szelényi Gézáné
fizika: Hegyi László
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kapor Károlyné
orosz nyelv: dr. Sallay Mária
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
történelem: Léja Etelka (1926 - 1977)

1976

IV.A (Osztályfõnök: Takács József)

Tabló...  

Ábrahám Adrienne, Békési Gábor, Bodó János, Borsi Gyöngyi, Budai Ágnes, Dömötöri Gyula, Dülk Tamás, Fazekas Lajos, Fodor Bálint, Guáth Miklós, Hettmann László, Horváth Ildikó, Kajári Klára, Kovács Lajos, Madarász Gyula, Megyeri László, Molnár Gábor, Molnár Tibor, Németh Edit, Pintér Miklós, Réthy István, Somkúti Éva, Svastics Gábor, Szekér Imre, Tóth Attila, Tóth Károly, Vonderviszt Ferenc

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Dr. Molnár Attila, Hegyi László, Takács József
angol nyelv: Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007)
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Csaby Csaba, Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008)
fizika: Dr. Molnár Attila, Takács József
földrajz: Minyó János (1940 - 1981)
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Nagy Kálmánné (1926-2017)
orosz nyelv: László Józsefné
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: László Józsefné

1977

IV.A (Osztályfõnök: dr. Kapor Károlyné Vajda Edit)

Tabló...  

Bozai Éva, Gasparics Anna, Gosztom Mariann, Harmat István, Horváth János, Kőkuti Róbert, Kondor István, Kozma Bognár Erzsébet, Máth János, Mikus Gábor, Mózner László, Murgás Lajos, Mustos Imre, Nagy Károly, Nagy Károly Zoltán, Nagy Miklós Tamás, Pálffy Jenő, Pfeifer Gyula, Rácz Margit, Ratkovics Péter, Sári Gábor, Somogyi Irma, Sörös Géza János, Szabad Csaba Ferenc, Szántói György, Szöllősi Máté, Takács János, Tóth Zsuzsanna, Veiland Tibor

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Békefi Zsuzsanna, Hegyi László
angol nyelv: Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007)
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008)
fizika: Arnhoffer Mihály (1948-2006)
földrajz: Kiss Attila
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kapor Károlyné
orosz nyelv: dr. Sallay Mária
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba
történelem: Dr. Kapor Károlyné
világnézetünk alapjai: László Józsefné

1978

IV.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Bakó Tamás, Bíró Csaba, Cseh Zoltán, Fülöp István, Gerlei György, Gömze László, Horváth Brigitta, Horváth Judit, Kaczur István, Kollár Iván, Koronczai Gyöngyi, Kotsis István, Kovács Gábor, Kovács Tünde, Megyei György, Németh András, Novák Gábor, Petrovics Anna, Rozner Kinga, Sótonyi Sándor, Steierlein István, Szabó Katalin, Szalkai István, Székely Ferenc, Szoldatics Judit, Uzsoki András, Vajda Miklós, Veinperl Edit, Wittmann Róbert, Zalavári András

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Farkas István, Takács József
angol nyelv: Demény Anna, Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007)
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008), Németh Ágnes
fizika: Takács József
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kapor Károlyné
orosz nyelv: Schleicher Imréné (1942-2013)
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
technika: Farkas István
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: Hegyi László

1979

IV.A (Osztályfõnök: dr. Huller Gyuláné)

Tabló...  

Bártfai János, Benedek Anna, Bognár István, Csuka György, Di Giovanni Szilárd, Ender János, Fekete János, Gőgös Gabriella, Hülber Erik, Kenyeres Éva, Keő Ferenc, Kerekes Gyula, Kosda Péter, Kovács László, Kulcsár József, Lengyel Zsuzsa, Mádl Ferenc, Mészáros András, Molnár Tamás, Németh Zoltán, Novák Lajos, Nyirő András, Oláh Csilla, Oláh Károly, Peer László, Reindl Gusztáv, Rigó Sándor, Rosta Imre, Sindler József, Steixner György, Szabó Mihály, Szeiler Péter, Vógel Gyula

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Farkas István, Knoll János
angol nyelv: Dr. Vassányi Istvánné
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Németh Ágnes
fizika: Farkas István
földrajz: Minyó János (1940 - 1981)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Imre Frigyesné
orosz nyelv: Dr. Vassányi Istvánné
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008), Németh Csaba
történelem: Imre Frigyesné
világnézetünk alapjai: Hegyi László

1980

IV.A (Osztályfõnök: Takács József)

Tabló...  

Árkossy Tamás, Bakó Katalin, Bejczi Ferenc, Beke Ágnes, Bélafi László, Bendicsek József, Farkas Mónika, Farkas Tamás, Hegyi László, Hermanics Mária, Horváth Judit, Illy István, Kántor Csilla, Kelemen Ida, Kishalmi Tibor, Lestyán Gábor, Monory Gyula, Nagy Attila, Orosz Árpád, Pohl Veronika, Répásy László, Réthy András, Tálas Katalin, Tatai József, Unferdorben Tamás, Vonderviszt Lajos, Zapletál József

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Takács József
angol nyelv: Demény Anna
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Németh Ágnes
fizika: Hegyi László
földrajz: Kiss Attila
kémia: Dr. Trócsányi Zénóné (1945-2016), Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Nagy Kálmánné (1926-2017)
orosz nyelv: László Józsefné
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
technika: Farkas István
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008)
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: Molnár Lajos

1981

IV.A (Osztályfõnök: Hegyi László, dr. Huller Gyuláné)

Tabló...  

Árki Ildikó, Bérces István, Böröczky Lilla, Csere Kálmán, Csizmadia Bernadett, Gaál Tibor, Gulyás Erzsébet, Heizer Antal, Jáger Tamás, Káldi András, Kapor Ágnes, Kardos Marianna, Leitold László, Maloveczky Gyula, Mészáros Gábor, Mihálykó Csaba, Nagy Sylvia, Németh Zsuzsanna, Pej Márta, Pintér Sándor, Répási Róbert, Sokoray Barnabás, Somogyi Henrik, Szakál Árpád, Szekér László, Sziklai Ákos, Takó Zsolt, Vámosi Tamás

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Hegyi László, Knoll János
angol nyelv: László Lilla
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Sárosiné Szabó Márta
fizika: Hegyi László, Lőrentei Tamás (1955-2017)
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Vajda Ilona
orosz nyelv: Károlyi Jánosné
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba, Petőfiné Pál Zsuzsa
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: Molnár Lajos

1982

IV.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Bakos Ildikó, Barati Katalin, Bártfai Tamás, Borz Gyöngyi, Darab Attila, Dénes János Attila, Ender Éva, Ernst István, Földes Rita, Hadnagy Lajos, Harsányi László, Hegedűs Melinda, Huszics László, Jenet László, Karli Ildikó, Kiss Tamás, Kolonics Judit, Komáromy Péter, Kovács Attila, Magyar Imre, Máth Csaba, Máthé József, Mohay Tamás, Monory Éva, Nagy Gabriella, Nyirő Róbert, Simon László, Söveg Judit, Szabó Mária Katalin, Szabó Péter, Szekér Edina

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Horváth Jenőné Porkoláb Éva
angol nyelv: László Lilla
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Dr. Magyari Miklósné Bajza Klára (1921-2008)
fizika: Lőrentei Tamás (1955-2017)
földrajz: Minyó János (1940 - 1981)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Schleicher Imréné (1942-2013)
orosz nyelv: Schleicher Imréné (1942-2013)
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992), Horváth Géza (1921-1997)
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Németh Csaba, Petőfiné Pál Zsuzsa
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: Molnár Lajos

1983

IV.A (Osztályfõnök: Farkas István)

Tabló...  

Barcza Zsolt, Berki Csaba, Csitári Gábor, Csóka Cosette, Fekete Mária, Hemző Erika, Hock János, Holl Ferenc, Hudi József, Illy András, Kardos Edit, Kuczogi László, Laky Viktória, Márki István, Matusz Péter, Németh Tamás, Neubauer Gyula, Orbán Edit, Pózna András, Pupos Csaba, Saffer Zsolt, Siliga Ervin, Szalay László, Szemanyik Teréz, Szijjártó Róbert, Sztojcsev Gábor, Takács Erzsébet, Tislér András, Varjas Melitta

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Farkas István, Molnár Lajos
angol nyelv: Demény Anna, Károlyi Jánosné
biológia (és egészségtan): Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
ének: Tóth Mária
fizika: Farkas István
földrajz: Minyó János (1940 - 1981)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Fuják Józsefné (1926-2016)
orosz nyelv: László Józsefné
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
technika: Farkas István
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Molnárné Bácskai Rita, Petőfiné Pál Zsuzsa
történelem: Lukács Zoltánné (1934-2012)
világnézetünk alapjai: Molnár Lajos

1984

IV.A (Osztályfõnök: Szelényi Gézáné)

Tabló...  

Alexy Norbert, Badics Tamás, Balogh Andrea, Boros Csilla, Damján Tamás, De Jonge Tamás, Dunai Gabriella, Eisler Rita, Ertli Zsolt, Hajda János, Holler László, Horváth Gábor, Kenyeres Ferenc, Kiss Andrea, Komáromy Péter, Lakner Judit, Laky Gábor, Mádl Veronika, Megyer Csaba, Rózsavölgyi András, Sasvári Anna, Slánicz Ibolya, Steierlein László, Takács Mariann, Tornóczi Emil, Tóth Gábor, Varga János, Várnai Hajnalka, Vasvári Ede Péter, Veres Zsolt, Vizi László

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Király László
angol nyelv: Demény Anna
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Németh Ágnes
fizika: Lőrentei Tamás (1955-2017)
földrajz: Homonnai János
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Imre Frigyesné, Nagy Kálmánné (1926-2017)
orosz nyelv: (Dr. Nagy Sándorné) Kersch Mária, Feketéné Dr. Horváth Mária
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
technika: Farkas István
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Molnárné Bácskai Rita
történelem: Horváth Géza (1921-1997)
világnézetünk alapjai: Molnár Lajos

1985

IV.A (Osztályfõnök: Homonnai János)

Tabló...  

Babócky Eörs, Bácsi Tünde, Baki Bea, Barati Krisztina, Bésán Éva, Borbély Árpád, Csermely Ágnes, Czaun Ferenc, Győri Miklós, Habányi Tamás, Ihász Sándor, Janzsó Tibor, Jelinkó Valéria, Katona Attila, Kiss Gyula, Komjáthy Piroska, Leitold Ferenc, Mohacsek Ildikó Molnár Zsolt, Nagy Gábor, Náray Géza, Páli Sándor, Péter Ferenc, Pozsgai Tamás, Pulai Gábor, Puskó Mónika, Siági Sándor, Simon Gyula, Spirk József, Stefán István, Straub Tamás, Tóth Attila

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Varga Vince
angol nyelv: Demény Anna
biológia (és egészségtan): Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
ének: Tóth Mária
filozófia: Molnár Lajos
fizika: Varga Vince
földrajz: Homonnai János
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kapor Károlyné
orosz nyelv: László Józsefné
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992)
technika: Varga Vince
testnevelés (és sport): Bakos István (1930-2013), Molnárné Bácskai Rita
történelem: Homonnai János

1986

IV.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Bérces László, Bihari Balázs, Borisz Teréz, Fodor Tamás, Görög Lilla, Gróf Andrea, Jánosy Zoltán, Kocsis Edit, Kollár Attila, Koppa Pál, Kósa Zoltán, Mecsnóber Péter, Mészégető László, Molnár Csaba, Németh János, Németh László, Németh Rita, Pereczes Zsolt, Pipis Gábor, Pulai Judit, Reisz Csaba, Sebők Tamás, Szabó Éva, Szalai Tamás, Tömördi Katalin, Törzsök Tibor, Wagner Péter

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Varga Vince
angol nyelv: László Lilla
biológia (és egészségtan): Dr. Huller Gyuláné (1929 - 2006)
ének: Németh Ágnes, Tóth Mária
filozófia: Molnár Lajos
fizika: Lőrentei Tamás (1955-2017), Takács József
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Schleicher Imréné (1942-2013)
orosz nyelv: Benedikty Lászlóné, László Józsefné
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992), Merencsics Tibor
technika: Király László
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Bakos István (1930-2013)
történelem: Homonnai János

1987

IV.A (Osztályfõnök: Farkas István)

Tabló...  

Antal Zsuzsanna, Barta Emese, Dunay Rezső, Fekete Gábor, Fodor Zsolt, Hajnal György, Horváth Attila, Horváth Endre, Hunyady Gábor, Juhász Orsolya, Kerschner Zsolt, Kiss Anita, Kovács Előd, Kovács Krisztina, Magda Attila, Markovics Péter, Mátrai Katalin, Móritz Zsolt, Péter János, Pfening András, Pintér Zoltán, Simó Attila, Takács Judit, Trombitás Gábor, Uglik László, Ulrich Péter, Vassányi István

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Bohner Géza (1958-2016), Farkas István
angol nyelv: László Lilla
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Molnár Lajos
fizika: Farkas István
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Asztalos István
orosz nyelv: (Dr. Nagy Sándorné) Kersch Mária, Némethné Hock Ildikó, Schleicher Imréné (1942-2013)
rajz (vizuális kultúra): Bognár Zoltán (1924-1992), Merencsics Tibor
technika: Farkas István
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Bakos István (1930-2013)
történelem: Havasi Tibor (1954-2017), Horváth Géza (1921-1997)

1988

IV.A (Osztályfõnök: Szelényi Gézáné)

Tabló...  

Bihari Attila, Czipp Attila, Décsy Dóra, Egyed András, Farkas Judit, Fülöp Csaba, Hornyák József, Izsa Tamás, Karakai Tamás, Karli Péter, Komenda Edit, Kraxner Helga, Kun-Szabó Péter, Kurdi Marietta, László Nóra, Mecsnóber Tekla, Mozsolits Attila, Nyúl László, Palágyi Gábor, Perédy Csaba, Schultz Tamás, Sebők Zsolt, Somoskői Attila, Szamosfalvi Tímea, Szombati Renáta, Tamás László, Varga Péter, Vida László, Vukman László

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Békefi Zsuzsanna, Bohner Géza (1958-2016), Takács József
angol nyelv: László Lilla
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Molnár Lajos
fizika: Lőrentei Tamás (1955-2017)
földrajz: Kiss Attila
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Imre Frigyesné
orosz nyelv: Dr. Törőcsik Zoltánné, László Józsefné, Schleicher Imréné (1942-2013)
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
technika: Lőrentei Tamás (1955-2017)
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Imre Frigyesné

1989

IV.A (Osztályfõnök: Varga Vince)

Tabló...  

Bartos Gábor, Biró Béla, Bíró Katalin, Böcskei Ákos, Buzsáki Katalin, Dobos István, Domonkos Sándor, Fajd Ernő, Farkas Zoltán, Fellegi István, Fonyódi Mariann, Gerlei Arnold, Gregosits Szilvia, Győrvári Zsolt, Hamar Zoltán, Hardi Ágnes, Horváth Attila, Horváth Károly, Horváth László, Kárpáti Endre, Keszei Szilvia, Kovács György, Márton Attila, Pálffy Géza, Pálffy Zoltán, Ruttkay M. Eszter, Schweiger Tamás, Szentgyörgyi Szilárd, Tóbiás László, Várbíró Szabolcs

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Katanics Sándorné, Varga Vince
angol nyelv: Korbacsics Ildikó, Nádasi Edit
biológia (és egészségtan): Kiss Zoltán
ének: Tóth Mária
filozófia: Molnár Lajos
fizika: Varga Vince
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Vassányi Istvánné
orosz nyelv: (Dr. Nagy Sándorné) Kersch Mária, Dr. Vassányi Istvánné
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
technika: Varga Vince
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita, Petőfiné Pál Zsuzsa
történelem: Homonnai János

1990

IV.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Anlauf Éva, Bakos Tamás, Berzsenyi Miklós, Bésán János, Borbás Beatrix, Borbély Tamás, Csőszi Tibor, Dákai Zsuzsanna, Egyed Zoltán, Földesi Erzsébet, Gaál Botond, Gáspár Ildikó, Hatvani Hajnalka, Huszár Júlia, Keserű Gábor, Kiss Balázs, Kiss Bernadett, Kiss Tamás, Kropf Hajnalka, Lantai Gyula, Maros Árpád, Nagy Mónika, Németh Erzsébet, Pethő József, Szánya Jolán, Székely Szabolcs, Toma Péter, Török Ágnes, Tóth Szilárd, Varga Gergely, Vetési Iván, Vincze Péter

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Molnár Lajos
angol nyelv: Andóné Varga Katalin, Korbacsics Ildikó, László Lilla, Schütz Viktorné (Navracsics Judit)
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Molnár Lajos
fizika: Horváth Péter
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: (Dr. Nagy Sándorné) Kersch Mária
orosz nyelv: (Dr. Nagy Sándorné) Kersch Mária, Téglás Lászlóné
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
számítástechnika (informatika): Medve Anna (László Anna)
technika: Horváth Péter
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Bakos István (1930-2013), Imreh Lászlóné, Molnárné Bácskai Rita, Petőfiné Pál Zsuzsa
történelem: Homonnai János

1991

IV.A (Osztályfõnök: Farkas István)

Tabló...  

Balázsi Zsuzsanna, Blaskovics Eszter, Braun Edina, Bujna Péter, Cserháti Szabolcs, Czövek Gábor, Farkas Ildikó, Földvári Zoltán, Frantal Attila, Hetényi Szabolcs, Hornák Zoltán, Hornyák Gabriella, Horváth Emőke, Jakab Adrienn, Kecső Zoltán, Ladányi Tamás, Moór Klára, Péczi Katalin, Punk József, Sidlovits Levente, Szabad Péter, Szabó Attila, Szajp Szabolcs, Takács Károly, Toma Tibor, Tóth Katalin, Tróbert Mónika, Ugron Zoltán, Werner Péter, Zborovszky Ádám

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Farkas István, Schultz Zoltán, Takács József
angol nyelv: Benbrika Erzsébet, Nádasi Edit, Némethné Hock Ildikó, Zahorák Andrea
biológia (és egészségtan): Dr. Kölcsei Márton
ének: Tóth Mária
filozófia: Horváth Géza (1921-1997), Vajda Ilona
fizika: Farkas István
földrajz: Dr. Csuhai László, Tolner László
kémia: Dr. Kölcsei Márton
magyar nyelv és irodalom: Vajda Ilona
orosz nyelv: László Józsefné, Schleicher Imréné (1942-2013), Téglás Lászlóné
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
technika: Farkas István
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Bakos István (1930-2013), Molnárné Bácskai Rita, Petőfi Lajos
történelem: Vajda Ilona

1992

IV.A (Osztályfõnök: Schultz Zoltán)

Tabló...  

Albert Csaba, Antal Tímea, Beke Péter, Braun Karolina, Csukás Veronika, Domján Dóra, Farkas László, Galajda Péter, Golden Dániel, Grigor Zsuzsanna, Kalóczy László, Kárpáti Csaba, Kolics Bertold, Komáromi Zoltán, Lassu Gábor, Miklós István, Molnár Mariann, Molnár Péter, Péter László, Péter Viktória, Pordán Ferenc, Pulai András, Simacsek Balázs, Sitkei Edit, Somogyi Balázs, Straub Zsuzsanna, Szánya Veronika, Szekendy Lajos, Székvölgyi Katalin, Szemethy Tivadar, Tóth Antal, Vágó András, Vecsey Körmendi Andrea, Virág Csaba, Wagner Endre

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Schultz Zoltán
angol nyelv: Christina McDonald, Demény Anna, Dr. Bácskai Gyuláné (1923-2007), Rick Sollom
biológia (és egészségtan): Kiss Zoltán
ének: Tóth Mária
filozófia: Vondervisztné Kapor Ágnes
fizika: Schultz Zoltán
földrajz: Horváth Géza (1921-1997)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
orosz nyelv: Benbrika Erzsébet, Dr. Vassányi Istvánné
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
számítástechnika (informatika): Sarkadi Zoltán
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Dr. Csuhai László, Horváth Géza (1921-1997)

1993

IV.A (Osztályfõnök: Varga Vince)

Tabló...  

Ábrahám Dóra, Baki Katalin, Bolla Sándor, Buzás Róbert, Chikán Gábor, Fekete Viktor, Gőgh Ferenc, Gröpler Attila, Győrffy Werner, Hermann István, Horváth Adrienn, Jüttner Alpár, Keserű Zsolt, Kovács Gergely, Kozári Zoltán, Major Péter, Mikes Anett, Milus János, Nagy Mihály, Nagy Zsolt, Németh Balázs, Pacher Katalin, Pálfy Zsolt, Pintér Gábor, Pozsgai Tamás, Reisz Tivadar Ádám, Rudolf István, Salánki Sándor, Surányi András, Szücs Balázs, Szűts Áron, Varga Zsolt, Vas Györgyi

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Varga Vince
angol nyelv: Dr. Rohonyi András, Kassasné Varga Ildikó, László Lilla, Nicola Parsons
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Árpásy Csaba
fizika: Varga Vince
földrajz: Tolner László
francia nyelv: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
kémia: Dr. Kölcsei Márton, Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Schleicher Imréné (1942-2013)
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Schindler László
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
technika: Medve Anna (László Anna)
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Petőfiné Pál Zsuzsa
történelem: Tolner László

1994

IV.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Antal Diána, Balog Márton, Barát Norbert, Csizmadia Éva, Fodor Emőke, Fülöp István, Halasi Tamás, Helter Zoltán, Horváth Krisztián, Hülber Gábor, Józsa Erika, Kajtár Attila, Mátéfi Gergely, Mazalin Imre, Molnár László, Nagy Zsuzsanna, Németh Noémi, Répás Kornélia, Sági Judit, Szánya Gergely, Szolnoki Dóra, Szunyogh Szandra, Turner Zsuzsa, Upor Anikó, Wagenhoffer Szabolcs, Zab Krisztián, Zajacz Vera, Zsarnai Zsuzsa

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Varga Vince
angol nyelv: Andóné Varga Katalin, Bill, Ross, Holubné Szita Zsuzsa, László Lilla
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Vinnai Ágnes
fizika: Horváth Péter
földrajz: Tolner László
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Vondervisztné Kapor Ágnes
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Dr. Füléné Pió Gabriella, Lendvai László
orosz nyelv: Dr. Vassányi Istvánné
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Medve Anna (László Anna)
társadalomismeret: Gergó Zsuzsa
testnevelés (és sport): Milei Mikes, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Homonnai János

1995

IV.A (Osztályfõnök: Tóth Mária)

Tabló...  

Barcza Zoltán, Bauer Attila, Bodri Gyula, Dobos Attila, Egyed Szilárd, Erdősi József, Fenyő Renáta, Földesi Csaba, Horváth Anett, Illés Attila, Karli Tamás, Kiss Anna, Kovács Balázs, Kovács Bernadett, Kovács Krisztina, Kun-Szabó Tibor, Kürthy Ildikó, Maczkó Krisztián, Madarasi-Papp Rita, Mázár Ildikó, Nágel Zsuzsanna, Nagy Katalin, Rezeli Melinda, Simon Tamás, Turzó Andrea, Varga Zsuzsanna, Wágner László, Zalavári Balázs

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Farkas István, Kovács Előd, Takács József
angol nyelv: Benbrika Erzsébet, Korbacsics Ildikó
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
ének: Tóth Mária
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Farkas István, Kovács Előd
földrajz: Dr. Csuhai László
francia nyelv: Havasi Tibor (1954-2017)
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
latin nyelv: Boross István
magyar nyelv és irodalom: Vajda Ilona
német nyelv: Bertha Orsolya, Bódyné Lukács Katalin, Borossné Hodák Ágnes, Schindler László
orosz nyelv: Schleicher Imréné (1942-2013)
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Farkas István, Medve Anna (László Anna)
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Boross István, Vajda Ilona

1996

IV.A (Osztályfõnök: Schultz Zoltán)

Tabló...  

Adlovits Gabriella, Ángyán Tamás, Békési Tibor, Bocska Balázs, Bóta Gábor, Édes Zoltán, Flink Balázs, Gál Gabriella, Hartmann Szilvia, Horváth Miklós, Keszei Balázs, Leé Dániel, Major Mátyás, Nagy Gáspár, Péter György, Petz Viktória, Pozsgai Ákos, Sárkány Hunor, Sasvári Antal, Simon Krisztián, Stampf Attila, Szabó Gábor, Szűts Zsolt, Takács Viktória, Tamás András, Tömpe Zoltán, Torma László, Tóth Szabolcs, Ugron Balázs, Upor Zoltán, Vas Péter, Véber Miklós

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Schultz Zoltán
angol nyelv: Fürj Katalin
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
ének: Tóth Mária
filozófia: Újlaki Tibor
fizika: Böcskei Ákos, Király László, Schultz Zoltán, Varga Vince
földrajz: Bereginé Simon Ágnes
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Asztalos István
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Bertha Orsolya
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
számítástechnika (informatika): Medve Anna (László Anna)
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Bereginé Simon Ágnes

1997

IV.A (Osztályfõnök: Varga Vince)

Tabló...  

Bartha Sándor, Blaskovics Adrienn, Blázsovics Henriett, Császár Gergely, Gál István, Gregorich Gábor, Hatvári Zsuzsanna, Horváth László, Juhász Zsófia, Keszei Zoltán, Kövecses Bálint, Kozma Krisztina, Lada Nikolett, Marton Henrietta, Nagy Barnabás, Nagy Melinda, Nagy Szabolcs, Németh Miklós, Nusal András, Ötvös Gergely, Papp András, Réfi Veronika, Sosna Sebastian, Szabó Norbert, Török András, Tóthmihály András, Vánik Edit, Virág Balázs Erik, Zigó István, Zugschwert Szabolcs Robert

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Varga Vince
angol nyelv: Bertha Ágnes, Korbacsics Ildikó
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Újlaki Tibor
fizika: Király László, Varga Vince
földrajz: Dr. Csuhai László, Tolner László
francia nyelv: Tóth Zoltán (Dániel Tóth Zoltán)
kémia: Szelényi Gézáné
latin nyelv: Boross István
magyar nyelv és irodalom: Dr. Vassányi Istvánné
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Márkus Csaba
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Lipovits Ágnes, Medve Anna (László Anna)
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Isztl János

1998

IV.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Albrecht András, Bocskay Hajnalka, Farkas Zoltán, Földi Szabolcs, Gergely Róbert, Gombár Zsolt, Hegedüs Katalin, Hivekovics Zoltán, Horváth László, Keresszegi Attila, Kristóffy Hajnalka, Lőrinczy Gábor, Major Tibor, Makra Krisztián, Pikó Andrea, Piros Petra, Poór Judit, Pusztai Zoltán, Selyem Zoltán, Soós Gabriella, Szabó Nikoletta, Szlivka János, Tilinger Ádám, Tóth László (A), Tóth László (B), Tóth Zoltán, Ungváry Gergely, Vadászi Adrienn, Véber Richárd, Vincze László

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Farkas István, Pálffy Zoltán
angol nyelv: Benbrika Erzsébet, Korbacsics Ildikó, László Lilla
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Böcskei Ákos, Dr. Molnár Attiláné, Király László, Németh Gabriella, Varga Vince
földrajz: Bereginé Simon Ágnes
kémia: Szelényi Gézáné
latin nyelv: Boda Istvánné
magyar nyelv és irodalom: Dr. Vassányi Istvánné, Schleicher Imréné (1942-2013)
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Bertha Orsolya, Márkus Csaba, Pál Gyöngyi
orosz nyelv: Dr. Vassányi Istvánné
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Dr. Öveges Ferenc, Pálffy Zoltán
testnevelés (és sport): Baginé Blazsek Márta, Milei Mikes, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Havasi Tibor (1954-2017), Homonnai János, Isztl János

1999

12.A (Osztályfõnök: Farkas István)

Tabló...  

Angyal Erika, Badics Zsombor, Bán Gergely, Farkas András, Győri Mária, Hebling Péter, Horváth Ádám, Horváth Tibor, Jakab Máté Zénó, Kajtár Zsolt, Keszey Tamás, Király Tamás, Kocsárdi Sándor, Korándi Lídia, Linczer Andrea, Linczmajer Péter, Major Otília, Mészáros Ágnes, Mészáros András, Neheli Ágnes, Németh Gábor, Péntek Márton, Pető Katalin, Pikó László, Rakonczai Pál, Strenner Richárd, Szabadka Zoltán, Szöllősi Nóra, Tóth Péter, Varga Gábor, Vassányi Béla

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Farkas István, Kovács Előd
angol nyelv: Bertha Ágnes, Isztl János, Korbacsics Ildikó, Tóth Annamária (Áment Annamária)
biológia (és egészségtan): Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
ének: Tóth Mária
filozófia: Havasi Tibor (1954-2017)
fizika: Farkas István, Király László
földrajz: Dr. Csuhai László
kémia: Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Buglák Anita, Kovács Gyöngyi, Márkus Csaba
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Farkas István, Medve Anna (László Anna)
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Bereginé Simon Ágnes, Soóky Árpád

2000

12.A (Osztályfõnök: Szelényi Gézáné)

Tabló...  

Bálint András, Baróczi Patrícia, Czibik Péter, Czimondor Adrián, Dobovics Dóra, Faluközy Tamás, Gál Anna, Hadházi Zsolt, Horváth András, Hutter Ilona, Jakab Roland Ákos, Kocsis Tamás, Kovács Balázs, Kozma Bernadett, Likó Attila, Mezőfi Márk, Nagy Gábor, Pásztory Ákos, Perei Zsuzsanna, Sigér Katalin, Sipőcz Piroska, Soltész Gábor, Suszter Ildikó, Szabó Petra, Szautner Szivia, Szili Zsófia, Tilinger Balázs, Tobak Zoltán, Török Péter, Veiland Tamás, Vizeli András

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Böcskei Ákos, Schultz Zoltán
angol nyelv: Bertha Ágnes, Horváth Andrea
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
fizika: Csizmazia Imre, Schultz Zoltán
földrajz: Dr. Csuhai László
francia nyelv: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
német nyelv: Bankó Mónika, Benedikty Lászlóné, Buglák Anita, Dr. Füléné Pió Gabriella
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Farkas István, Pálffy Zoltán
testnevelés (és sport): Molnárné Bácskai Rita, Sipőcz Zoltán
történelem: Bereginé Simon Ágnes, Havasi Tibor (1954-2017), Soóky Árpád

2001

12.A (Osztályfõnök: Varga Vince)

Tabló...  

Bartha Erika, Benedek Éva, Bernáth Andrea, Budai Péter, Csarankó István, Csurgó Krisztina, Gyurcsek András, Hargitai Máté, Hülber Árpád, Jakab Orsolya, Jankó Ildikó Erika, Kántor Attila, Kurucz Réka, Linczmajer Éva, Lugossy Zoltán, Manóczki Csilla, Nagy Balázs, Nagy Gergely, Neheli Katalin, Polgár Orsolya, Rábel Henrietta, Somogyi György, Szabó Réka, Szöllősi Dávid, Tobak Tamás, Vas Gergely

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Varga Vince
angol nyelv: Bertha Ágnes, Fürj Katalin
biológia (és egészségtan): Dr. Kölcsei Márton
ének: Tóth Mária
filozófia: György Péter
fizika: Kaposvári József, Varga Vince
földrajz: Sipőcz Zoltán
francia nyelv: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
kémia: Pálffy Zoltán, Tölgyes Józsefné dr. Zsilkó Katalin
latin nyelv: Boda Istvánné
magyar nyelv és irodalom: Dr. Vassányi Istvánné
német nyelv: Buglák Anita, Kertészné Zala Zsuzsa, Márkus Csaba, Nagy Erika
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Farkas István, Pálffy Zoltán
testnevelés (és sport): Molnárné Bácskai Rita, Sipőcz Zoltán
történelem: Imre Frigyesné, Soóky Árpád

2002

12.A (Osztályfõnök: Békefi Zsuzsa)

Tabló...  

Baki Péter, Béla Szilvia, Bóta Gergő, Csalló Zoltán, Csapó Gergely, Dohanek Ákos, Erdélyi Tamás, Farkas Dóra, Fehérvári Gábor, Ficzere Péter, Fodor Tamás, Gosztola László, Hadházi Péter, Herczeg Balázs, Józsa Judit, Károlyi Gábor, Kis Balázs István, Kovács Tamás, Lovas Gábor, Mántó Róbert, Novák Ádám, Novák Éva, Pinizsi Katalin, Pintér Lajos, Rémesi Barbara, Sándor Dávid, Schnelbach Edina, Springmann Eszter, Struba Edina, Süle Zoltán, Szabó Tamás, Szász Bálint, Vajcs Nikoletta

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Pálffy Zoltán
angol nyelv: Benbrika Erzsébet, Jámbor Szilvia, Kertészné Zala Zsuzsa, László Lilla, Tátrainé Radics Rita
biológia (és egészségtan): Szelényi Gézáné
ének: Tóth Mária
filozófia: György Péter
fizika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Varga Vince
földrajz: Dr. Réti Balázs, Vinnai Ágnes
francia nyelv: Havasi Tibor (1954-2017)
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Wenczel Zsuzsanna
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Buglák Anita, Kiss Andrea
rajz (vizuális kultúra): Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Dr. Öveges Ferenc, Kiss Andrea
testnevelés (és sport): Molnárné Bácskai Rita, Sipőcz Zoltán
történelem: Homonnai János, Korbacsics Ildikó, Soóky Árpád

2003

12.A (Osztályfõnök: Arnhoffer Mihály)

Tabló...  

Árik Bernadett, Belső Ádám, Boros Bence, Cordier Bálint, Csapó Zoltán, Czuczay Diána, Drexler Anita, Futó Beatrix, Hegedűs Csaba, Henger Mátyás, Károlyi Anita, Kovács Máté, Molnár Gyula, Molnár Kata, Nagy Dávid, Németh Balázs, Németh Melinda, Németh Petra, Onódi Péter, Réfi Péter, Répás Gergő, Sarkadi Tamás, Stenszky Dávid, Szabó Richárd, Szenczy Dániel, Szilvási Sándor, Takács Gergely, Tobak András, Vajda Orsolya, Varga Eszter, Varga Krisztián, Vati Gergő, Wágner Dávid

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Farkas István
angol nyelv: Bana Márta, Bertha Ágnes, Isztl János, Korbacsics Ildikó, Tátrainé Radics Rita
biológia (és egészségtan): Dr. Kölcsei Márton
ének: Tóth Mária
filozófia: György Péter
fizika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Varga Vince
földrajz: Dr. Réti Balázs
francia nyelv: Havasi Tibor (1954-2017)
kémia: Dr. Kölcsei Márton
magyar nyelv és irodalom: Vondervisztné Kapor Ágnes
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Buglák Anita, Imre Orsolya
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Báder Anikó, Pálffy Zoltán
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Havasi Tibor (1954-2017)

2004

12.A (Osztályfõnök: Schultz Zoltán)

Tabló...  

Bíró Ádám, Burucs Ferenc, Csere Barbara, Farkas Gitta, Fodor Éva, Galambos Anikó, Gáspár Gábor, Gyuricza Erzsébet, Jeges Kata, Jeges Rita, Kenyeres Tímea, Kuti Gáspár, Molnár Melinda, Nagy György, Németh Kornél, Perlaky Vivien, Preininger Andrea, Rácz Gergely, Sikos Barnabás, Sörös Péter, Sümegi Edina, Szabó Kinga, Szalay Gábor, Tóth Dávid, Tusa Viktor, Varga Erika, Versánszki László, Vida Virág

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Böcskei Ákos, Schultz Zoltán
angol nyelv: Bertha Ágnes, Demény Anna, Fürj Katalin, Gángó-Horváth Kitti, Tátrainé Radics Rita
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
ének: Tóth Mária
filozófia: Havasi Tibor (1954-2017)
fizika: Csizmazia Imre, Schultz Zoltán
földrajz: Bereginé Simon Ágnes
kémia: Szelényi Gézáné
magyar nyelv és irodalom: Néniger Jánosné Péti Mária
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Borossné Hodák Ágnes, Nagy Erika
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Báder Anikó, Szabó László
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Gerendiné Noé Judit
történelem: Dr. Réti Balázs, Soóky Árpád

2005

12.A (Osztályfõnök: Varga Vince)

Tabló...  

Bagi Tamás, Bártfai Péter, Bendes Gergely, Bors Eszter, Felföldi Attila, Gyenis András, Horváth Bálint, Horváth Brigitta, Horváth Tamás, Imreh György, Kalán Dávid, Kirchkeszner Adrienn, Leposa Katalin, Mayer Orsolya, Miklós Márton, Nagy Gergely, Németh Norbert, Néveri Gábor, Novoszel Csilla, Pénzes Angelika, Pergel András, Radnai Gábor, Rédey Krisztina, Rétfalvi Károly, Sabján Éva, Somogyi Szilvia, Sörös Gábor, Szabó Hajnalka, Tóth Mihály, Vajcs Eszter, Varga Katalin, Varga Szilvia, Veisz Szilárd

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Békefi Zsuzsanna, Varga Vince
angol nyelv: Bertha Ágnes, Holubné Szita Zsuzsa, László Lilla
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
ének: Tóth Mária
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Varga Vince
földrajz: Dr. Réti Balázs
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde
magyar nyelv és irodalom: Borossné Hodák Ágnes
német nyelv: Barabás Szilvia (Sofhauser Szilvia), Benedikty Lászlóné, Borossné Hodák Ágnes, Lendvai László
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor, Vondervisztné Kapor Ágnes
számítástechnika (informatika): Szabó László, Szilágyi Botond
társadalomismeret: Dr. Réti Balázs
testnevelés (és sport): Gerendiné Noé Judit, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Bereginé Simon Ágnes, Dr. Réti Balázs, Soóky Árpád

2006

12.A (Osztályfõnök: Németh Gabriella)

Tabló...  

Allaga Péter Márk, Balla Péter, Baranyai Dávid Árpád, Békési Anikó Zsuzsanna, Békési István, Bihari Dávid, Borbély Dorisz, Cseh Tímea, Csörnyei Ádám, Egyed Mónika, Faluközy András, Fiskál Szandra Seherezádé, Jurkiewicz Ferenc Mátyás, Keresztesi Máté Gábor, Kiss Barbara, Kovács Richárd Miklós, Mangra Enikő Orsolya, Marton Gábor, Mester Gábor, Mike Ádám, Montag Dóra Petra, Nagy Gábor, Ördög Eszter, Récsei Renáta, Sárkány Balázs, Sipőcz Zoltán, Stark Barbara, Steierlein Dávid, Szauer Dóra, Tukacs Gábor, Üregi Bettina

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Katanics Sándorné, Németh Gabriella
angol nyelv: Holubné Szita Zsuzsa, László Lilla, Molnár Veronika
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Csizmazia Imre, Katanics Sándorné
földrajz: Bereginé Simon Ágnes
francia nyelv: Havasi Tibor (1954-2017)
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde
magyar nyelv és irodalom: Wenczel Zsuzsanna
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Dr. Füléné Pió Gabriella, Márkus Csaba, Wenczel Zsuzsanna
számítástechnika (informatika): Pozsgainé Becze Boglárka, Szabó László
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Sipőcz Zoltán
történelem: Homonnai János, Isztl János

2007

12.A (Osztályfõnök: Csizmazia Imre)

Tabló...  

Albert Szabolcs, Ambrus Edina, Borbély Boglárka, Borbély Gábor, Borbély Márton, Csikós Attila, Cziráki Szabolcs, Dohanek Dávid, Duka Zsófia, Földvári Tamás, Forgács Márton, Friedl Gergely, Horváth András, Hosszu Éva, Kapás Eszter, Kardics Dávid, Kitzberger Ádám, Kurbucz Máté, Leipold Gergő, Lépold Dániel, Molnár Dávid, Németh Tibor, Németi Zsolt, Pethő Ádám, Samu Ferenc, Schmaldienst Dóra, Schultz Benedek, Siliga Valéria, Soós Hajnalka, Szabó Róbert, Széll Bence, Szollár Dávid, Várszegi János

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Arnhoffer Mihály (1948-2006), Böcskei Ákos, Csizmazia Imre, Varga Vince
angol nyelv: Bana Márta, Bertha Ágnes, Demény Anna, Fürj Katalin, Holubné Szita Zsuzsa, Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Csizmazia Imre, Varga Vince
földrajz: Dr. Réti Balázs
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde
magyar nyelv és irodalom: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Benedikty Lászlóné, Kiss Andrea, Lendvai László, Márkus Csaba
számítástechnika (informatika): Pozsgainé Becze Boglárka, Szabó László
társadalomismeret: Havasi Tibor (1954-2017)
testnevelés (és sport): Molnárné Bácskai Rita, Sipőcz Zoltán
történelem: Bereginé Simon Ágnes, Dr. Réti Balázs, Isztl János, Schindler László

2009

13.A (Osztályfõnök: Katanics Sándorné)

Tabló...  

Andó Bálint, Bakonyi Péter, Bakos Helga, Egyed Veronika, Fiskál Rafael Virgil, Fódi Dóra, Hegyi Zsuzsanna, Hoffman Márk, Horváth Daniella Dominika, Jáger Melinda Éva, Keszler Brigitta, Kiss Ádám, Lakatos Attila, Leitold László, Lipcsei Máté, Lovizer Dániel, Mágedli Tamás, Maleczki Anna, Mics Richárd, Mohos Balázs, Molnár Dávid, Molnár Melitta, Néveri Ádám, Rácz László Zsolt, Reider Balázs, Scheller György András, Tihanyi Gergő, Tolner Ágnes, Tóth Szabina, Vonderviszt Ádám Keiichi, Zima Marianna

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Böcskei Ákos, Katanics Sándorné
angol nyelv: Bertha Ágnes, Demény Anna
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Fürj Katalin
ének: Tóth Mária
etika: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán)
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Böcskei Ákos, Csizmazia Imre, Márffy Katalin
földrajz: Bereginé Simon Ágnes, Sipőcz Zoltán
kémia: Kiss Zoltán, Szelényi Gézáné
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Fürj Katalin
mozgóképkultúra és médiaismeret: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Bankó Mónika, Benedikty Lászlóné, Glout Corina, Kiss Andrea, Márkus Csaba, Nagy Erika
számítástechnika (informatika): Patona Bálint, Stumpf László
társadalomismeret: Korbacsics Ildikó
testnevelés (és sport): Molnárné Bácskai Rita, Novotnyné Balogh Mária, Sipőcz Zoltán
történelem: Havasi Tibor (1954-2017), Isztl János

2010

13.A (Osztályfõnök: Varga Vince)

Tabló...  

Bélafi Károly, Benyó Krisztián, Böröcz Bence, Csurgó Marcell, Egyed Roland, Gubicza Krisztina, Gyulai Gábor, Heilig Zoltán, Horváth Balázs Marcell, Jakab Zsófia, Koczka Benjámin, Kohut Anita, Korcsog András Balázs, Korpics Gábor, Kövesdi Annamária, Kungl Ákos Ferenc, Lengyel Anna, Magyar Nóra, Mihalik Anna Mónika, Molnár Nóra, Nagy Dávid Gergő, Nagy Kristóf, Nagy Rebeka, Őri Barnabás, Pauer Gábor, Penk Nikolett, Pigler Csaba, Rupert Szabolcs, Somogyi Dóra, Székely Ákos, Szigeti Péter, Töreky Judit

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
angol nyelv: Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika, Szintay Gertrúd
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Fürj Katalin
ének: Tóth Mária
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Varga Vince
földrajz: Dr. Réti Balázs
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Borossné Hodák Ágnes, Frank Seiffert, Lendvai László
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
számítástechnika (informatika): Patona Bálint, Pozsgainé Becze Boglárka
társadalomismeret: Isztl János
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Novotnyné Balogh Mária, Sipőcz Zoltán
történelem: Havasi Tibor (1954-2017)

2011

13.A (Osztályfõnök: Németh Gabriella)

Tabló...  

Angyal Boglárka, Bathó Éva, Berki Roland, Gécs Eszter Ágnes, Gecző Dóra, Halász Csenge Zsuzsa, Horváth Anna, Horváth Péter Soma, Huszti Dániel, Jacsó Ádám Zoltán, Koncz László, Lelkes Dóra, Lengyel Lilla, Lipták Marcell, Molnár Krisztina, Nagy Balázs, Nagy Bendegúz István, Nagy Máté, Niederhoffer Lilla, Orbán András, Pázmány József Gábor, Regenye Patrik, Rozman Gábor, Ruha Roland, Stogica Máté Árpád, Szabó Bence, Szabó Noémi, Szücs Mátyás Egon, Varga Vince, Veingartner Roland

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Katanics Sándorné, Németh Gabriella
angol nyelv: Bana Márta, Bertha Ágnes, Holubné Szita Zsuzsa, Tomor István
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Fürj Katalin
ének: Tóth Mária
etika: Csonka Anikó
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Böcskei Ákos, Csizmazia Imre
földrajz: Bereginé Simon Ágnes
francia nyelv: Dr. Füléné Pió Gabriella
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Stark Péterné Zöldvári Ildikó
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Bertha Orsolya, Bódyné Lukács Katalin, Frank Seiffert, Márkus Csaba, Schleicher Dóra, Wenczel Zsuzsanna
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
számítástechnika (informatika): Báder Anikó, Pozsgainé Becze Boglárka, Szabó László
társadalomismeret: Bereginé Simon Ágnes, Isztl János
testnevelés (és sport): Molnárné Bácskai Rita, Novotnyné Balogh Mária, Sipőcz Zoltán
történelem: Bereginé Simon Ágnes, Isztl János

2012

13.A (Osztályfõnök: Csizmazia Imre)

Tabló...  

Akopjan Alex, Albrecht Dorisz, Árkossy Bálint, Baráth Veronika, Csicsics Anna, Dömötör Mónika, Fabacsovics Lili, Fertig Dávid, Gógán Dávid, Heilig Dávid, Horváth Anna, Horváth Sára, Horváth Zsófia, Illés András, Jakab Márton Ábris, Józsa Tamás, Kóczián Márton Richárd, Kusicza Richárd, Lang Nikolett, László Dóra, Magyar Norbert, Menyhárt Vivien, Mészáros Evelin, Molnár András, Pálmay Andrea, Pásztor Petronella Ildikó, Rasovszky Tamás, Simon Kristóf, Stumpf Csaba, Szabó Bence, Szalkai Zsófia, Ugrósdy Mercédesz Flóra

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Csizmazia Imre, Pálffy Zoltán
angol nyelv: Demény Anna, Fodorné Tímár Orsolya, Fürj Katalin, Holubné Szita Zsuzsa, Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika, Réti Anikó, Tomor István
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
ének: Tóth Mária
etika: Király Viktor
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Csizmazia Imre, Katanics Sándorné
földrajz: Dr. Réti Balázs
francia nyelv: Dr. Füléné Pió Gabriella
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Dr. Kovács Gábor Zoltán (Brassai Zoltán), Wenczel Zsuzsanna
mozgóképkultúra és médiaismeret: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Dr. Füléné Pió Gabriella, Frank Seiffert, Lendvai László, Nagy Erika, Szikora Bernadett
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
spanyol nyelv: Stark Péterné Zöldvári Ildikó
számítástechnika (informatika): Dr. Öveges Ferenc, Patona Bálint, Stumpf László
társadalomismeret: Isztl János
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Novotnyné Balogh Mária, Sipőcz Zoltán
történelem: Havasi Tibor (1954-2017), Isztl János

2013

13.A (Osztályfõnök: Tolnerné Csörgő Veronika)

Tabló...  

Arany Bence, Bankó Balázs, Czobor Rebeka, Gema Barnabás, Gönye András László, Hárs Dániel, Horváth Eszter, Horváth Franciska, Kreisz István, Németh Barnabás, Novák Szilvia, Orbán Gergely, Perger Dávid, Pesti Dorottya Luca, Pósfai István, Reiner Éva, Renkó József Bálint, Sagmeister Ádám, Sári András Lajos, Schultz Domokos, Simon Andrea, Szabó Bence, Szabó Réka, Szigeti Bertalan György, Szigeti Tamás, Szikszai Fanni Bettina, Tamás Soma Baján, Vonderviszt Fülöp Balázs, Vörös Zsófia

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
angol nyelv: Bana Márta, Demény Anna, Holubné Szita Zsuzsa, Nagy Gyula, Tomor István
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Fürj Katalin
ének: Tóth Mária
etika: Isztl János
filozófia: Dr. Öveges Ferenc
fizika: Böcskei Ákos, Katanics Sándor, Varga Vince
földrajz: Bereginé Simon Ágnes
francia nyelv: Dr. Füléné Pió Gabriella, Havasi Tibor (1954-2017)
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Asztalos István
mozgóképkultúra és médiaismeret: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Barabás Szilvia (Sofhauser Szilvia), Borossné Hodák Ágnes, Kiss Andrea, Lendvai László, Szikora Bernadett
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
spanyol nyelv: Stark Péterné Zöldvári Ildikó
számítástechnika (informatika): Dr. Öveges Ferenc, Pálffy Zoltán, Patona Bálint
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita
történelem: Dr. Réti Balázs, Isztl János

2014

13.A (Osztályfõnök: Katanics Sándorné)

Tabló...  

Abafalvi Gábor, Bathó Péter, Czank Ádám, Déri Tamás, Erdős Szilvia, Gyuricsek Anita, Haász Gergely Zsombor, Horák Tamara, Huszár Dániel Róbert, Károlyi Bálint, Kelemen Dániel, Kocsi Petra, Lakner Tímea, Makai Zsolt, Molnár Tamás, Müller Petra, Nagy Róbert, Pávits Sára, Péntek Mátyás, Pintér András Soma, Pulai Zsófia Kata, Simon Orsolya Anna, Sokoray Tamás, Speulta Zsanett, Szabó Tamás, Székely Mátyás, Szénási András Szilárd, Tóth Dávid Márk, Tóth Zsuzsa Veronika, Varga Veronika, Vig Marianna, Zsilák Borbála Anna

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Böcskei Ákos, Katanics Sándorné, Márffy Katalin
angol nyelv: Bana Márta, Barabás Szilvia (Sofhauser Szilvia), Bertha Ágnes, Demény Anna, Fürj Katalin, Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika, Szintay Gertrúd, Tomor István
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Bereginé Simon Ágnes, Fürj Katalin
ének: Tóth Mária
etika: Király Viktor
filozófia: Bereginé Simon Ágnes
fizika: Böcskei Ákos
földrajz: Dr. Réti Balázs
francia nyelv: Havasi Tibor (1954-2017)
kémia: Kiss Zoltán, Szintay Gertrúd
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Borossné Hodák Ágnes, Fürj Katalin, Vondervisztné Kapor Ágnes
mozgóképkultúra és médiaismeret: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Bankó Mónika, Fehér Judit Emese, Lendvai László, Schleicher Dóra, Temesiné Kis Marietta
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
spanyol nyelv: Stark Péterné Zöldvári Ildikó
számítástechnika (informatika): Báder Anikó, Molnár Veronika, Stumpf László
társadalomismeret: Holubné Szita Zsuzsa, Lendvai László
testnevelés (és sport): Molnárné Bácskai Rita, Sipőcz Zoltán
történelem: Dr. Réti Balázs, Havasi Tibor (1954-2017), Isztl János

2015

13.A (Osztályfõnök: Varga Vince)

Tabló...  

Ádám Blanka, Bara István, Battyányi Előd, Bertus Róbert István, Csaba Dóra, Dima Péter, Farsang Mónika, Füle András László, Gősi Gabriella, Gulyás Kinga Virág, Horváth András, Horváth Rudolf, Juhász Zoltán, Kálló Márton, Kerekes Gergő, Kovács Adrienn Teodóra, Markovics Tamás, Meinczinger Márk, Müller Enikő, Muraközy Valéria, Papp Zsófia, Petrovai Noémi, Rédey Eszter Júlia, Renkó Tamara Anikó, Rostás-Farkas Bertalan, Sára-Lukács István, Strommer Noémi, Széplaki Máté, Tokai-Kiss Robin Pál, Tompa Júlia, Tóth Katalin, Varga Zsolt, Vathy Nóra Noémi

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
angol nyelv: Bana Márta, Barabás Szilvia (Sofhauser Szilvia), Bertha Ágnes, Holubné Szita Zsuzsa, Kátai Gyöngyvér, Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika, Réti Anikó, Szintay Gertrúd
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Bereginé Simon Ágnes, Fürj Katalin
ének: Tóth Mária
etika: Király Viktor
fizika: Csizmaziáné Fazekas Beáta, Márffy Katalin, Varga Vince
földrajz: Bereginé Simon Ágnes
francia nyelv: Dr. Füléné Pió Gabriella
kémia: Dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Vondervisztné Kapor Ágnes
mozgóképkultúra és médiaismeret: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Bertha Orsolya, Borossné Hodák Ágnes, Dr. Füléné Pió Gabriella, Imre Orsolya, Márkus Csaba, Nagy Erika, Wrede Melanie
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
spanyol nyelv: Stark Péterné Zöldvári Ildikó
számítástechnika (informatika): Báder Anikó, Stumpf László, Szabó László
társadalomismeret: Bereginé Simon Ágnes
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Mucsy Petra, Novotnyné Balogh Mária, Sipőcz Zoltán
történelem: Bereginé Simon Ágnes, Dr. Réti Balázs, Isztl János

2016

13.A (Osztályfõnök: dr. Réti Balázs)

Tabló...  

Béry-Horváth Álmos, Drienyovszki Tímea, Haász Alida Blanka, Jakab Rebeka Dóra, Józsa Dalma, Juhász Anna Csilla, Kadem Amira, Kocsis-Deák Titanilla, Kósa Bendegúz, Kovács Dávid, Kutas Nikolett, Lakner Diána, Leitold Márton Ferenc, Lendvai Balázs, Muraközy Virág, Nagy Luca Sára, Orbán Gábor, Papp Marcell, Pintér Péter, Samu Róbert Károly, Selmeczy Ilka, Szalay Szabolcs, Szénási Dóra, Szigeti Gréta Anna, Szijártó Ádám, Szőke Zoltán Hiláriusz, Tatár Blanka, Ványolos Ádám Zsolt, Vassányi Gergely Botond

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Katanics Sándorné, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
angol nyelv: Bertha Ágnes, Ériné Kismárton Renáta, Fürj Katalin, Holubné Szita Zsuzsa, Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika, Tomor István
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Bereginé Simon Ágnes, Fürj Katalin
ének: Tóth Mária
filozófia: Bereginé Simon Ágnes
fizika: Csizmazia Imre, Kaposvári József
francia nyelv: Havasi Tibor (1954-2017), Kovács Anikó
kémia: Bertha Ágnes, Kaposvári József, Kiss Zoltán
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Asztalos István, Vondervisztné Kapor Ágnes
mozgóképkultúra és médiaismeret: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Bankó Mónika, Bertha Orsolya, Borossné Hodák Ágnes, Lendvai László, Wrede Melanie
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
spanyol nyelv: Stark Péterné Zöldvári Ildikó
számítástechnika (informatika): Báder Anikó, Kiss Andrea, Stumpf László
társadalomismeret: Isztl János
természetismeret: Csizmazia Imre
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Molnárné Bácskai Rita, Mucsy Petra, Novotnyné Balogh Mária, Petőfiné Pál Zsuzsa
történelem: Dr. Réti Balázs, Isztl János

2017

12.A (Osztályfõnök: Csizmazia Imre)

Tabló...  

Bendicsek Márton Bendegúz, Bodor Tamás Levente, Bognár Judit, Csabai Mirjam Katalin, Csókás Csongor, Gosztola Anett, Heilig András, Hidegkuti Konstantin, Hornisch Bálint Péter, Horváth András, Jakab Viktor, Kálló Nándor, Kékesi Attila, Kókai Lilla Viktória, Markovics Dávid, Mihálykó Péter, Papp Boróka, Pituk Sára, Rádli Álmos, Rajmon Martin, Stark Patrícia, Szabó Bence Domonkos, Szabó Csaba, Széles Aliz, Szijártó Dániel, Szőke Tibor Ádám, Tigyi Fanni, Tóth Bálint János, Trón Réka, Vass Nóra Lili, Vincze Győző

Tanító tanárok az osztályban:

matematika: Böcskei Ákos, Csizmazia Imre
angol nyelv: Bana Márta, Barabás Szilvia (Sofhauser Szilvia), Buglák Anita, Kátai Gyöngyvér, Korbacsics Ildikó, Korbacsics Ildikó, Réti Anikó, Szintay Gertrúd
biológia (és egészségtan): Dr. Szalainé Tóth Tünde
dráma (és tánc): Bereginé Simon Ágnes, Fürj Katalin
életvitel és gyakorlat: Bereginé Simon Ágnes, Dr. Réti Balázs, Pálffy Zoltán
ének: Tóth Mária
etika: Király Viktor
fizika: Csizmazia Imre, Kaposvári József
földrajz: Dr. Réti Balázs
francia nyelv: Dr. Füléné Pió Gabriella
kémia: Bertha Ágnes, Kiss Zoltán
könyvtár: Csonka Anikó
magyar nyelv és irodalom: Asztalos István, Király Viktor
mozgóképkultúra és médiaismeret: Vondervisztné Kapor Ágnes
művészetek: Merencsics Tibor, Tóth Mária
német nyelv: Bertha Orsolya, Buglák Anita, dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Wenczel Zsuzsanna, Wrede Melanie
rajz (vizuális kultúra): Merencsics Tibor
spanyol nyelv: Stark Péterné Zöldvári Ildikó
számítástechnika (informatika): Kiss Andrea, Molnár Veronika, Pálffy Zoltán
természetismeret: Csizmazia Imre
testnevelés (és sport): Bagi Péter, Bereginé Simon Ágnes, Mucsy Petra, Novotnyné Balogh Mária, Petőfiné Pál Zsuzsa, Sipőcz Zoltán
történelem: Dr. Réti Balázs, Havasi Tibor (1954-2017), Isztl János